O nas

Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu!

Firma MED-HOME-CARE 24 powstała z myślą o , tych którzy potrzebują pomocy. Głównym naszym celem jest profesjonalna i troskliwa opieka osób starszych oraz schorowanych. Pragniemy służyć im pomocą w przezwyciężaniu codziennych trudności i zapewnić życzliwe towarzystwo każdego dnia. Podejmujemy się realizacji zadań, które z powodu kondycji fizycznej bądź wieku są dla naszych podopiecznych niewykonalne.

Oczywiste jest dla nas, że opieka osób starszych w domu daje im poczucie większego komfortu i bezpieczeństwa. Zmniejsza skrępowanie i sprzyja nawiązaniu więzi porozumienia między podopiecznym a opiekunem. Staramy się możliwie najpełniej realizować te potrzeby i tworzymy takie właśnie warunki otoczenia dla osób w różnym wieku, które niezależnie od stanu zdrowia potrzebują wsparcia opiekunki.

Wiemy, że opieka nad osobami w podeszłym wieku to odpowiedzialne zajęcie i wymagająca praca. Nie każdy nadaje się do wykonywania takiego zawodu. My wyszukujemy starannie odpowiednich kandydatów chętnych do pracy w opiece mając zawsze na uwadze dobro ich przyszłych podopiecznych. Dzięki temu nasz zespół tworzą opiekunki i opiekunowie życzliwi, wyrozumiali, którzy lubią swoje zajęcie. Rekomendujemy wyłącznie osoby wiarygodne.

 

Nasza oferta

1

Med-Home-Care 24

Profesjonalna i troskliwa opieka osób starszych oraz schorowanych.

2

Opieka na godziny

Dzięki usłudze Opieka na godziny nieprzewidziane sytuacje nie będą już problemem.

3

Rehablitacja i Sprzęt medyczny

Oferujemy nowoczesny sprzęt oraz usługi rehablitacyjne.

Copyright © 2018 domowaopieka.eu Wszystkie prawa zastrzeżone | Design by sreklama.pl